✂️ Azi dimineață vicepremierul Spînu l-a trolit pe primarul Capitalei, sugerând că în oraș sunt ambuteiaje, dar Ion Ceban ar fi preocupat de alte subiecte care nu-l vizează. Ceban i-a răspuns la comentarii: La mine e totul bine dle dominator. Nu Va faceti griji. Muncim de la 5.52 dimineata.