Surse diplomatice mi-au comunicat că ultima circulară între diplomații din R. Moldova spune că țara noastră nu se află în pericol pentru moment. Toți ambasadorii, inclusiv ai SUA și Marii Britanii, care reprezintă printre cele mai puternice țări din lume, continuă să se afle pe loc, împreună cu familiile lor, după ce serviciile de spionaj internaționale nu au depistat riscuri
Somn ușor 😉