Podarilov, după ce Guvernul i-a aprobat demisia: __Procesul de ____curățare____ a sistemului în 5 luni nu se realizează
😡 Voronin, indignat, cu limbaj suburban: "Vor să dea premii de 500 de mii judecătorilor CC, ministrilor, birocraților, Za shto? Bezdelniki co*&*&ie"