În 2008 am avut un preț de 4.4 cenți pentru energia electrică, în condițiile care în Ucraina era cu 40% mai scump, iar România oferea un preț de peste 7 cenți. Deci noi am obținut un preț foarte bun.

Am și întrebări către Procuratură. Dar ce se aude cu concesionarea aeroportului, dar ce se aude cu dosarul Miliardului? Tăceți toți, pentru că astfel o să ajungeți la persoane din conducerea țării. Asta se numește justiție selectivă.