Din aceeași ediție
Rise ne amintește cine a semnat în 2006 contractul din partea Moldovagaz, care conține prevederea de plată în avans (tot ce s-a semnat după sunt anexe și prelungiri)
Deci, practic Gazprom a semnat actul cu viitorul reprezentant. Bună afacere, n-ai ce spune 🤦♂