Prieteni, sunt știri mai importante, dar azi dimineață am decis să vă dau în obraz: __Cum îndrăzniți să criticați această bloggeriță pentru că nu și-a achitat __factura__ la gaz aproape vreo 2 ani? De ce o acuzați de hype? Cum puteți fi așa proști și porci? MoldovaGaz, băncile și Poșta Moldovei - toate sunt vinovate pentru că în baza lor de date nu există vreo dovadă a plății. Mai ales că ea avut planificată o petrecere și acum nu-i ajungeau bani pentru asta (petrecerea oricum a avut loc zilele trecute, apropo). De ce o ponegriți, nesimțiților, pic de empatie nu aveți. Porci, nu alta, cum spune chiar ea!__ 😡 __(pamflet)
🎱 Și uite așa, prieteni, am ajuns să trăim timpurile ca astfel de oameni se întreabă unde e dreptatea? Fac procese de conștiință publice. Și posibil că majoritatea va crede lacrimilor, mai mult decât faptelor. Am ajuns așa zile 🤦♂️