🕹 Adevărul este că sunt și persoane raționale, care și-au eficientizat în fiecare an consumul de gaz, cu ajutorul unui termostat. Aici e cazul, pe unde e posibil, să luăm exemplu cu toții 😉 14 ianuarie 2022, 15:27