Din aceeași ediție
Dragilor, permiteți-mă să vă amintesc (nu foarte des) că acesta este un canal de știri care se autofinanțează. Acesta rezistă în timp deja al 4-lea an. Primii 2 pentru că am fost eu suficient de încăpățânat să fac voluntariat, iar în ultimii 2 pentru că la încăpățânare s-a mai adăugat o comunitate faină care face donații în fiecare lună. Suma nu acoperă necesarul, dar e un imbold puternic pentru a merge mai departe
Se acceptă și formula "de la Dumnezeu mai mult, de la mine mai puțin" 😀
Vă mulțumesc!