Ieri am primit scrisoare prin care am fost informat ca parcarea din str. Hâncești 58 este ilegală. Amenajată samovolnic. Și cei de la primărie știu asta din prima zi. Știe pretorul Pavel Rusu. Știe seful Directiei Transport Vitalie Mihalache. Știe viceprimarul Ilie Ceban.
Știe primarul Ion Ceban. Știe toată echipa. Și toți se fac că nu știu. Pentru că sunt toți intr-o MANă.