Andrei Năstase, din nou supărat. S-a întâmplat după ce agrease cu Dorin Galben la începutul lunii decembrie că îl va invita pe 28 la emisiunea sa de la TV8. Galben n-a mai revenit pentru a confirma invitația, pentru că Năstase fusese invitat săptămâna trecută de colega sa la altă emisiune. Năstase a venit ieri la emisiune fără confirmare și s-a pomenit că nu era așteptat. Evident, s-a supărat foc în stilu-i cunoscut și fără să mai aștepte explicații, a făcut cu ou și oțet TV8. Dorin Galben și-a cerut scuze pe facebook pentru neglijența sa, invitându-l pe Năstase la următoarea ediție