📍 Gavrilița a fost întrebată cât are de plătit pe factura de gaz în luna noiembrie. În replică, oficialul a spus că factura e mai mică, dar nu ar fi corect să ofere detalii, deoarece locuiește cu părinții 22 decembrie 2021, 17:34
📺 Factura premierului, comunicare defectuoasă a Nataliei Gavriliță, manipulare a la Ion Chicu = terci perfect pentru manipulare! 22 decembrie 2021, 17:34 🔗 Link
💡 Comunicarea defectuoasă a premierului. Jurnalista a insistat, întrebând cum e cifra de pe factură în comparație cu salariul pe care-l are. Gavriliță a fost deranjată de întrebare și a spus că __pe oameni nu-i interesează facturile individuale la gaz, ci mai degrabă proiectele din localitate__ 22 decembrie 2021, 17:34 🔗 Link
🚀 Apoi a venit manipularea marca Ioooon Chicu. Fostul premier Ion Chicu a montat secvența video și a scos prima parte, unde se discuta nemijlocit despre factura premierului. Acesta a lăsat doar secvența unde Gavriliță spune că __pe oameni nu-i interesează facturile la gaz individuale, ci doar proiectele din localitate__. Rezultatul: Un clip video manipulatoriu, care e distribuit într-o veselie 22 decembrie 2021, 17:34 sursa: facebook.com ↗ Sursă 🔗 Link