Cum ți-o faci tu, nu ți-o face nimeni. După săptămâni întregi de polemici pe subiectul salariilor de la Curtea Constituțională, (care parcă se terminaseră), șefa comisiei juridice a Legislativului Olesea Stamate ne oferă șansa să ne mai "minunăm" o dată: Știa că avizul Guvernului e negativ, dar avea senzația că Executivul a admis o eroare în acest caz