"Boi, proști și derbedei". Așa i-a numit Ivan Diacov pe jurnaliștii care au făcut știre din întâlnirea sa cu Stoianoglo
💡Probabil, dl Diacov, cu toate că este la o vârstă respectabilă, încă nu știe ce înseamnă interes public pentru cazul Stoianoglo și rezonanța acestui dosar. Interesant, vor avea tărie de caracter jurnaliștii să nu-l mai invite la emisiuni vreodată pentru așa ofense?