Săptămâna asta a fost atât de complicată (nu, nu alegerile de la Bălți, dar lupta cu virozele), încât am reușit sa dorm maxim vreo 3 nopți din 6. În acest context, am uitat să vă întreb un lucru mega important: Ce v-ați luat interesant de Cyber Monday? 😁