.... Ceea ce am depistat și cu ce m-am confruntat aici iese din limitele legii. Sunt gata să răspund pentru fiecare cuvânt. Profesia mea este despre oameni și demnitatea umană. Admit că din lipsă de experiență am omis o greșeală, dar nu există vreo încălcare de lege