Andrei Năstase se alătură CONTESTATARILOR actualei guvernări: „1,3 miliarde de lei vor merge către „Gazprom” din considerente „nobile”, în stil Plahotniuc și, evident, sub atenta supraveghere a torționarilor, a slugoilor săi…”
29 noiembrie 2021, 15:45
· sursa: ziarulnational.md
↗ Sursă originală