📍 Președinta R. Moldova a semnat decretul privind numirea a doi judecători la Curtea de Apel Chișinău: Sergiu Daguța și Boris Talpă 26 noiembrie 2021, 15:06 · sursa: zdg.md ↗ Sursă originală