Publicația de investigație românească RECORDER, 24 de ore în spital Covid19: Așa arată un dezastru sanitar - medici la limita puterilor și oameni tratați pe scaun. Unul dintre bătrâni mărturisește: __Am făcut cea mai mare greșeală a vieții mele - nu m-am vaccinat.__
https://youtu.be/Avv0fek2UVA