🔦 Acum vă întreb pe voi: Ce credeți despre acest scenariu? Sandu și-a dorit suspendarea lui Stoianoglo, până aici a fost viziunea ei. Însă aici au intervenit și au profitat exponenții vechiului sistem: Oamenii controlați de Viorel Morari au continuat scenariul și s-au răzbunat pe procurorul general? Ce spuneți, are sens?!