Din aceeași ediție
Voice Chat: Ce soluții are R. Moldova pentru a deveni mai puțin dependentă energetic de alte țări
Miercuri, 22 septembrie, ora 17.00, aici pe Telegram
Prețurile la combustibil urcă continuu, cele de la gaz promit și ele artificii în sezonul rece. Noi ce facem? Rămânem în această bucla în care ne învârtim de 30 de ani sau putem face ceva pentru a fi mai puțin dependenți energetic de ruși?
Dacă nu reușiți să intrați în direct: Aștept sugestiile și ideile voastre la comentarii în format text. Cele mai interesante le voi da citire în direct
Go!