A trecut de partea cealaltă. Să treci încolo e ușor. Te primesc cu plăcere. Să treci înapoi e practic imposibil
Faci TV, inviți în studiou președinți, prim miniștri, miniștri. Și într-un final decizi să faci totul public pentru că “șantajul de la SIS”.
Reiese că, să nu fi fost acest “șantaj”, continuai să minți mai departe o țară întreagă seară de seară? Și cât mai avea să dureze minciuna? Încă un an? Încă doi? Cinci?
Din aceeași ediție