Demisia lui Maxian. Una dintre figurile odioase ale lui 7 aprilie 2009 este încă în MAI - Marin Maxian. Șeful Parlamentului Igor Grosu a declarat aseară la TV că acesta trebuie demis, pentru că este "o rușine". Dna Revenco, aveți legătura :)
9 septembrie 2021, 09:35
· sursa: ziarulnational.md
↗ Sursă originală