Din aceeași ediție
Voice Chat: Așteptări de la noua Guvernare
Prieteni, sunt sigur că unii dintre voi ați observat că în ultima lună am fost mai puțin activ aici pe Telegram. N-am fost în vacanță, dar am transpirat. M-am pregătit de 1 septembrie. Mai exact, mi-am făcut setup video: Am reușit să mă cert cu furnizori din Cehia care nu mi-au livrat ce trebuie, am obosit să aștept comenzile Amazon și am galopat prin magazinele din București pentru ca să-mi iau strictul necesar. Asta pentru ca din această lună se ne putem auzi și vedea cel puțin odată 1 săptămână în LIVE Stream-uri pe Telegram și Facebook, dedicate actualităților moldovenești (și nu numai)
Dăm cep mâine, 7 septembrie. Cine nu nu găsește butoanele care pornesc camera și microfonul, vă aștept cu comentarii text pe care le vom citi în direct
Vă aștept cu drag ;)