LIVE Luni, 22 iunie 2026
Buletin de știri · Moldova & Lume

Redacția

Cele mai importante știri, oră de oră
← Înapoi la știri
⏰

Prim-ministra Natalia Gavrilița a anunțat că a divorțat în această vară: „Din păcate stresul din ultima perioadă, legat și de situația pandemică și de situația în țară, a pus foarte multă presiune pe familia mea. Eu am trecut printr-un proces de divorț, care a devenit oficial în iunie și eu nu mai declar proprietățile care sunt în numele fostului soț”, a menționat Natalia Gavrilița la TV8

31 august 2021, 21:53 · sursa: agora.md ↗ Sursă originală
Redacția
Despre Contact Confidențialitate RSS
© 2026 Redacția · Știrile aparțin surselor originale