Din aceeași ediție
Surse: Kozak s-ar fi văzut cu Dodon și Voronin la Ambasada Rusiei, după întâlnirea de ieri seara cu Maia Sandu
(..🔘..) Aici comunicatul președinției despre ședința cu Dmitri Kozak: „Avem o agendă plină cu Federația Rusă”