Kozak, mulțumit de întrevederea cu Maia Sandu: A fost o discuție constructivă și binevoitoare
"După ce s-a format guvernul și a apărut un element de stabilitate, ne-am înțeles că discutăm problemele de pe agenda bilaterală. Discuția a fost foarte constructivă și binevoitoare”, a declarat Kozak.