🔴 Membrii noului Guvern au depus jurământul în incinta președinției. Maia Sandu le-a urat spor la treabă: __ Orice decizie ce o veți lua să pornească de la nevoia cetățeanului. Să vă faceți lucrul cu onoare__ 6 august 2021, 15:50 · sursa: privesc.eu ↗ Sursă originală