Natalia Gavriliţa: „Vom confisca averile celor corupți, iar cu acești bani vom construi școli”
Natalia Gavrilița: „Acest Guvern nu va fura, nu va crea legi care să permită furtul, nu va privatiza pentru fini proprietățile statului”
Dodon lipsește din nou de la ședința Legislativului. A plecat la Moscova. Furculiță: Este o însărcinare din partea fracțiunii