Abonații mai tineri îmi fac semn că e perioada de admitere la facultăți. Dacă ar fi să fac o recomandare, aș miza pe UTM și facultățile care pun accent pe calculatoare, electronică și tehnologie. Pentru că, vrem sau nu - despre asta e viitorul. Succes viitorilor studenți 😉