Haideți să dăm niște inside info, mai ales pentru că sunteți așa de faini și susțineți aici canalul nostru de infiormare. Este practic decis că Igor Grosu va fi ales noul președinte al Legislativului, iar Natalia Gavriliță 99% va fi propunerea Maiei Sandu pentru funcție de premier