Mesaj de adio! Ambasadorul SUA în Moldova, Derek Hogan, a publicat un mesaj de adio pe pagina de facebook. Spune el așa: __Mulțumesc, Moldova, pentru această minunată oportunitate. Ai avut un impact enorm asupra vieții mele și te voi păstra în inimă__. După rezultatele din Moldova, Hogan merge pe cai înapoi la Washington. Thank you, Mr. Ambassador :)