Din aceeași ediție
Se pare că imaginea a stârnit o furtună în partid. Într-un final, formațiunea anunță că Postică a depus cererea de ieșire din PS, iar formațiunea a și acceptat-o. "Eu am procedat ca omul care întâmpină oaspeții. Eu nu pot să public decat ceia ce simt. Și dacă la momentul când I.D. a dorit să facă cunoștință cu soția mea, care muncea ca administrator aseară, pentru ai spune că așa bucate și așa service este de nota 10 cu plus - eu S.P ce trebuia să fac? 1) Politicianul S.P trebuia să îi întoarcă spatele. 2) Omul S.P a făcut altfel.", a argumentat Postică