ABUZ al unui echipaj de la Inspectoratul de Poliție Buiucani, chiar în centrul Capitalei. Un cetățean povestește pe Facebook cum a fost oprit în trafic fără motiv, deși staționa în momentul când "ar fi încălcat regulile". Acesta a înregistrat tot incidentul pe camera de bord și a pus secvențele pe Internet