Renato, вернись, мы все простим 😀 (__n.r. frază celebră în rusă: Renato, întoarce-te, îți iertăm tot__). Zeci de oameni au ieșit ieri în stradă la Bălți pentru a cere întoarcerea lui Renat Gheorghevici în funcția de primar. Încă nu se știe ce va ieși :)