Din aceeași ediție
Andrei Năstase pleacă și NU prea de la conducerea Platformei „DA”. „Congresul va alege o nouă conducere sau o va REALEGE pe actuala”
„Noi cu toții, și cei din Platforma DA, mizăm pe vremuri bune
Suntem gata să punem umărul la actul guvernării”.