Din aceeași ediție
Amigos, ce faceți, ați votat? Vă propun să ne conectăm online la ora 15.30 să vorbim despre ziua de azi. Sunt curios să aflu părerile voastre despre mersul votării, cine credeți că va câștiga, dar și ce așteptați de la următorii 4 ani de guvernare. Îi aștept în LIVE și pe cei din Diaspora să se conecteze cu noi să ne spună cum se votează în străinătate
Ne vedem :)