Renato Usatîi, aseară la TV8: SIS are informații despre 3 partide politice care folosesc masiv polit-tehnologi străini și mult cash: __Este vorba de PP Șor, BECS și AUR. __Despre blocul Renato Usatîi, liderul blocului spune că în rapoarte "se scrie prostii" 😀