🥂 Pe năduful ăsta, amigos, s-ar cere un vin alb răcoros sau un spumant bun. Să ne ierte azi cei de la Purcari 😁, dar haideți azi să facem o recomandare (Atenție: reclamă gratuită!) pentru vinurile produse de Ion Luca, care, apropo, au fost premiate la concursul Vinarium recent desfășurat la București. Cu încredere recomand un __Femme incredible__ sau un spumant brut - Luca 😉 23 iunie 2021, 20:48 🔗 Link