Reacția lui Jizdan la imaginile în care apare cu Usatîi la tir: __Suntem în campania electorală, iar asta __înseamnă __că din orice se pot face așa zise “știri shok”. Nu prea înțeleg în ce constă uimirea deputatului care a postat aceste imagini, atâta timp cât în ele câteva persoane se află la trageri pe un poligon__