Pentru asta se dă la bot! Igor Dodon despre reprezentanții AUR care au protestat la el acasă: Cei care au mers cu proteste acasă la mine, au atacat familia sunt bâta PAS-ului. Pentru așa acțiuni se dă la bot! Cum se va simți Munteanu, de exemplu, care are 5 fete acasă, dacă eu aș veni la el acasă, cu garda tânără, și aș striga una alta?