MARATONUL VACCINĂRII. Autoritățile din sănătate anunță că peste 5500 de oameni s-au vaccinat împotriva COVID-19 în cadrul maratonului de vaccinare desfășurat la Palatul Republicii în acest weekend
Ce e drept, a cam bătut vântul duminică acolo, după ce s-au epuizat dozele Pfizer.