Opoziția face bine PD-ului! PDM propune lansarea a unui HUB IT regional și recunoașterea dreptului de proprietate asupra criptomonedelor. __Sper că nu e o coincidență că scriu des despre crypto în ultima vreme __😂
Și PDM s-a înregistrat astăzi pentru alegerile parlamentare anticipate.