Judecătorul ucrainean răpit din Chișinău, Nicolae Ceaus, a postat un video pe un canal anonim de Telegram: Acesta spune că este bine și își cere scuze de la familie pentru cele întâmplate. Ceaus nu a menționat unde se află, spunând că într-un final va ajunge în Ucraina unde cu avocații săi va da declarații. Cel mai important - acesta e gata să facă declarații despre cine l-a răpit în 2016. Atmosfera se încinge 😂