Reniță prezintă un screen și spune că Plahotniuc și Iaralov ar fi depus totuși un DENUNȚ la Procuratura Generală privind finanțarea PSRM din „KULIOK”. __Dl deputat deja devine obositor, chiar și dacă acest lucru ar fi adevărat. Ori prezentați toate dovezile, ori nu vă mai jucați cu țârâita. 🤦♂️__