🎥 Igor Dodon l-a lăudat pe Alexandr Lukasenko referitor la modul în care a "~~ținut situația sub control"~~ reprimat protestele de după alegerile prezidențiale: __Ați fost bravo. Așa ceva se pregătea și la noi__ 5 mai 2021, 21:42