🚦 Justiție Avocatul spune că anterior a avut anumite relații profesionale cu judecătorul și că a declarat acest potențial conflict de interese în cadrul ședințelor de judecată 5 mai 2021, 12:28
🍷 Vin și ciocolată. Asta era în punga pe care a primit-o judecătorul de la Cahul 😀 Avocatul lui Ilan Șor, Nicolae Bojenco, recunoaște pentru presă că s-a întâlnit cu judecătorul și i-a făcut un cadou de Paști: "__Ne-am văzut la o spălătorie auto. Noi ne cunoaștem din 2003. Înainte de Paști m-am întâlnit cu el întâmplător. Am venit și eu la spălătorie să-mi spăl salonul. Nu i-am transmis nimic. A fost un vin alb și o ciocolată, care nu era destinată dumnealui, dar dacă tot m-am întâțlnit cu el, l-am felicitat cu ocazia sărbătorilor__" 5 mai 2021, 12:28 sursa: agora.md ↗ Sursă 🔗 Link