Ce prostii le dă în cap. Jurnaliștii și alte persoane nu ar mai avea dreptul să filmeze tăierea copacilor din păduri în absența silvicultorilor. Explicațiile agenției Moldsilva: „Respectării normelor de securitate”. __Eu aș spune altfel: Respectarea anonimității hoților. __😀