Ca să vezi... s-a mai dus o săptămână de muncă. Taaare repede mai trec când ai planuri multe :) Postarea asta nu e despre știri, ci despre acest canal de informare. Continui să primesc mesaje de la voi, încurajări, aprecieri pentru a continua efortul de a sintetiza tone de informații, atât din surse locale, cât și din cele internaționale. Mulțumesc!