VOICE Chat!
Da' ce spuneți voi dacă încercăm un VOICE Chat mâine pe la 11.00? Așa, unul lights, de weekend. Ia vedeți, am făcut și un banner pentru ca să fie mai clar ce și cum. Tema: Job-urile viitorului. Înarmați-vă cu informații, puneți deoparte experiențele pe care le-ați avut și haideți să le împărtășim mâine ;)