Aripa lui Andrei Năstase de pe facebook, declarații extreme pe facebook. Inga Grigoriu: __Am __revenit __în era Plahotniuc.__ Se pare că unii au uitat foarte repede cum erau erele lui Plahotniuc 😀
De cealaltă parte, Slusari publică un screen de WhatsApp, acuzându-l pe Grosu de un joc perfid: M-a anunțat cu 5 min înainte de ședința de azi că PAS nu votează Guvernul. Dinu Plîngău: „Mă gândesc să emigrez după expirarea mandatului și să blochez știrile despre politica din Moldova”.